نوشته : مهسا محق منبع :‌ آی تی ایران نسخه چاپی

کیف می توند گوشی شما را طی یک روز، دو بار شارژ کند. سرعت آین شارژ کردن هم 1% در هر 2-1 دقیقه است.

برای خودتان هم اتفاق نیفتاده باشد، حدااقل یک­بار بازیگر قصه­ ی تکراری جا ماندن گوشی در کیف و خالی شدن شارژ و خاموش شدنش را هنگامی که بی وقفه با مادرتان تماس گرفته‌اید و پیام «دستگاه مشترک مورد نظر خاموش است» را شنیده­ اید و بسیار نگران شده‌اید، بوده ­اید!

راه تازه­ ای که هشدار دهد که گوشی را در کیف جای نگذارید، سراغ ندارم؛ این قسمت به ابتکار خودتان است اما جدیدا کیف ­هایی طراحی شده ­اند که گوشی شما را شارژ می­کنند، آن­هم بدن دخالت سیم!
وقتی گوشی تا را داخل کیف قرار می­دهيد و گوشی در ته کیف مستقر می­شود، شروع می کند به شارژ شدن؛ به کیسه یا محفظه ­جداگانه ­ای هم نیاز نیست. برای شارژ خود کیف هم کافی است آن را روی پد شارژ کننده ­اش قرار دهید و نیازی به ­اتصال کیف به برق نیست. EverPurse ، نام تجاری این کیف­ های جادویی است و می­تواند گوشی شما را طی یک روز، دو بار  شارژ کند. سرعت آین شارژ کردن هم 1% در هر 2-1 دقیقه است. اگر هم گوشی شما کاملا شارژ باشد باز هم استفاده از کیف، مشکلی برای باتری کوشی شما به وجود نمی­ آورد.
شارژر EverPurse در حال حاضر متناسب با سیستم برق امریکا ارائه می­شود و آداپتوری برای سیستم­های دیگر همراه آن نیست. ضمنا فعلا این کیف­ها تنها همراه با گوشی­های هوشمند آیفون (خانواده­ ی 4 و 5) و گالاکسی (S3و S4) قابل استفاده هستتد. اگر هم مدل گوشی تان را بعد از خرید EverPurse، عوض کردید، کیف را به­ شرکت برمی­گردانید و با پرداخت 35 دلار، آن را متناسب با گوشی جدیدتان آپدیت می­کنید. امکان ارسال به بیشتر نقاط دنیا نیز وجود دارد و 30 روز هم زمان تعویض رنگ و مدل دارید.
EverPurse در مجموعه ای از رنگ های زیبا و چند مدل ساده از چرم ارائه می­شوند، ابعاد آن­ها در حدود 7*21 اینچ است و قیمتی در حدود 330-190  دلار دارند. شاید اگر گمی ارزان­تر بودند هدیه مناسبی برای روز مادر می­شدند.
طراحان EverPurse گفته اند که به ­دنبال تولید این محصول برای مردان هم هستند و خبر طراحی آن از طریق صفحه‌ی فیس­بوک یا توییتر آن  به اطلاع عموم خواهد رسید. در صورتی هم که عضو هیچ­یک از این شبکه­ های اجتماعی نباشید! می توانید در خبرنامه ­ی EverPurse  مشترک شوید.
 
http://itiran.com/node/66286


موارد موضوعی مرتبط