نسخه چاپی

وايمکس‌نيوز- توافق‌نامه‌ای میان مبین‌نت و شهرداری تهران به امضا رسید که براساس مقرر شد مبین‌نت به مدت 5 سال، خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم محلی را از طریق ایجاد شبکه‌ «وایمو» در بسیاری از اماکن عمومی شهر تهران راه‌اندازی کند.

وايمکس‌نيوز- توافق‌نامه‌ای میان مبین‌نت و شهرداری تهران به امضا رسید که براساس مقرر شد مبین‌نت به مدت 5 سال، خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم محلی را از طریق ایجاد شبکه‌ «وایمو» در بسیاری از اماکن عمومی شهر تهران راه‌اندازی کند.

با این توافق کاربران دراماکن عمومی می‌توانند با استفاده از تلفن همراه یا کامپیوترهای شخصی از اینترنت پرسرعت بی‌سیم استفاده کنند. ضمن این‌که دسترسی به تمام سایت‌های متعلق به شهرداری و خدمات آن‌ها، مانند پورتال شهرداری، سایت محلات شهر تهران و سایت‌های متعلق به بانک شهر، از طریق این شبکه رایگان خواهد بود.

بنابراین با به بهره‌برداری از شبکه‌ی «وایمو» در بسیاری از مکان‌های عمومی در سطح شهر تهران، شهروندان می‌توانند بدون استفاده از تجهیزات جانبی مانند مودم، از طریق گوشی تلفن همراه، تبلت، لپ‌تاپ یا سایر دستگاه‌های مجهز به Wi-Fi، از اینترنت پرسرعت همگانی استفاده کنند.

«وایمو» شبکه‌ای است که به شهروندان امکان می‌دهد بدون نیاز به مودم‌های وایمکس مبین‌نت، تنها با استفاده از دستگاه‌های مجهز به Wi-Fi به اینترنت پرسرعت وصل شوند. مهم‌ترین ویژگی‌های این شبکه عبارتنداز:
) WiMoوایمو) آسان است.
مهمترین ویژگی «وایمو»، شیوه‌ی استفاده‌ی بسیار آسان از آن است، طوری که کاربران به ساده‌ترین شکل ممکن و تنها با روشن کردن Wi-Fi دستگاه خود و انتخاب شبکه‌ی WiMo، می‌توانند به اینترنت متصل شوند.

) WiMoوایمو) همه‌جا شما را می‌شناسد.

هنگامی که برای نخستین بار به شبکه‌ی «وایمو» وصل می‌شوید، باید با استفاده از شماره‌ی موبایل خود در سیستم ثبت‌نام کنید تا شماره‌ی موبایل شما به نام کاربری‌تان در شبکه‌ی «وایمو» بدل شود. برای این کار کافی است عبارت WiMo را به شماره 30009466 پیامک کنید تا پس از چند لحظه رمز عبورتان برای شما پیامک شود.

اکنون در هر مکانی که تحت پوشش شبکه‌ی «وایمو» باشد، می‌توانید با استفاده از همین نام کاربری و رمز عبور به شبکه وصل شده و از اینترنت پرسرعت استفاده کنید.
و) WiMo ایمو) رایگان است.

هنگامی که برای نخستین بار به شبکه‌ی «وایمو» وصل می‌شوید، می‌توانید یک ساعت از اینترنت پرسرعت بی‌سیم بدون محدودیت از نظر سرعت و حجم استفاده کنید. این دوره‌ی لذت‌بخش پس از یک ساعت به پایان می‌رسد و از‌ این پس با این‌که هنوز اینترنت کاملاً رایگان است، اما سرعت ارتباط محدود می‌شود.

اما هر زمان که بخواهید، می‌توانید با تهیه کردن طرح‌های گوناگون حجمی و زمانی «وایمو» از روی سایت «وایمو»، سرعت اینترنت خود را دوباره افزایش دهید.
دسترسی به حساب کاربری WiMo(وایمو) ساده است.

گذشته از ثبت‌نام با تلفن همراه، از طریق سایت رسمی «وایمو» در نشانی www.wimo.ir نیز می‌توانید در شبکه‌ی «وایمو» ثبت‌نام کنید. سپس همواره می‌توانید با استفاده از نام کاربری (شماره‌ی موبایل) و رمز عبور، وارد حساب شخصی خود شوید و عملیات گوناگونی مانند تغییر دادن اطلاعات شخصی، مشاهده‌ی آمار مصرف اینترنت، شارژ کردن حساب «وایمو» و … را انجام دهید.
شارژ کردن حساب WiMo (وایمو) ساده است.

برای شارژ کردن حساب «وایمو»، گذشته از پرداخت اینترنتی از طریق سایت «وایمو»، می‌توانید کارت‌های شارژ «وایمو» را از مکان‌های فروش این کارت‌ها تهیه کنید و با اعلام شماره‌ی رمز (PIN) آن از طریق پیامک در سایت «وایمو»، حساب خود را شارژ کنید.

به زودی بسیاری از مکان‌های عمومی در شهر تهران تحت پوشش شبکه‌ی «وایمو» مبین‌نت قرار خواهند گرفت. بنابراین توصیه می‌کنیم از طریق سایت رسمی «وایمو» در این نشانی، در جریان تازه‌ترین تغییر و تحولات و مکان‌های تحت پوشش قرار بگیرید.

http://itiran.com/node/62530