نسخه چاپی

گوشی N8 نوکیا با گارانتی رسمی نوکیا از فردا در تمامی نمایندگان رسمی این برند عرضه می شود.

گوشی N8 نوکیا با گارانتی رسمی نوکیا از فردا در تمامی نمایندگان رسمی این برند عرضه می شود.

به گزارش سازمان خبری موبنا، این گوشی برای اولین بار با گارانتی رسمی و با قیمت یک میلیون و 50 هزار تومان در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

این گوشی که دارای دوربین عکاسی و فیلمبرداری ۱۲ مگاپیکسلی است چندی پیش توسط فعالان غیرقانونی با قیمت یک میلیون و 200 هزار تومان با گارانتی متفرقه در اختیار مشتریان قرار ‌گرفت.

گوشی N8 نوکیا که با قیمت بالای یک میلیون تومان در بازار عرضه شده تا کنون با استقبال مناسبی از سوی مشتریان روبرو نشده است.

یکی از مشخصه‌های بارز این گوشی دوربین ۱۲ مگاپیکسلی است که از لنز Carl Zeiss و فلش زنون بهره می‌برد و تصاویر HD را می‌تواند ضبط کند و با استفاده از خروجی HDMI آن را بر روی HDTV نمایش دهد.

از ویژگی دیگر گوشی N8 نوکیا می‌توان به بلوتوث نسخه 3 و صفحه نمایش AMOLED ا3.5 اینچی اشاره کرد که قابلیت نمایش ۱۶ میلیون رنگ را دارا است.

این گوشی که ۱۳۵ گرم وزن دارد با رنگ‌بندی خاکستری تیره، سفید نقره‌ای، سبز، آبی و نارنجی تولید و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

همچنین حسگرهای Light Detector و Proximity بهترین روشنایی صفحه نمایش در هر شرایط نوری را همراه با صرفه‌جویی در مصرف باتری تضمین می‌کنند.خروجی HDMI، هدایتگر ماهواره‌ای رایگان به همراه OVI Map، پشتیبانی از ۳G و انواع امکانات ارتباط با شبکه و دیگر دستگاه‌های سازگار و سیستم‌عامل سیمبین نسخه‌ ۰/۳ از ویژگی‌های این گوشی جدید نوکیا به شمار می‌آید.

http://itiran.com/node/57345