نسخه چاپی

آي تي ايران - شركت نوكيا دو مدل جديد از گوشی هاي سري N را به معرض نمايش گذاشت، نوكيا N79 كه تلفيقي است از طراحي بسيار جالب و مد روز با يك كامپيوتر چند منظوره، وگوشي نوكيا مدلN85 جديد ترين گوشي سري N كه با كامپيوتر چند رسانه اي خود حرف آخر را در انواع بازي ها و سرگرمي هاي موبايل ميزند.

آي تي ايران - شركت نوكيا دو مدل جديد از گوشی هاي سري N را به معرض نمايش گذاشت، نوكيا N79 كه تلفيقي است از طراحي بسيار جالب و مد روز با يك كامپيوتر چند منظوره، وگوشي نوكيا مدلN85 جديد ترين گوشي سري N كه با كامپيوتر چند رسانه اي خود حرف آخر را در انواع بازي ها و سرگرمي هاي موبايل ميزند.

نوكيا مدل N79
نوكيا N79 صرف نظر از ظاهر زيبا وقشنگش درحقيقت يك مجموعه اي از تكنولوژيست.مجموعه ايست از فن آوري هاي جديد شامل سيستم يك پارچه ناوبري، پخش موسيقي با راديوي FM ،اتصال به اينترنت با سرعت بالا،جستجوي سريع در اينترنت، بازيهاي معروف N-Gage همراه با دوربين 5 مگا پيكسلي مجهز به عدسي كارل زايس.

انتظار ميرود اين گوشي در سه ماهه آخر سال 2008 با قيمت تقريبي 350 يورو بدون احتساب ماليات و يارانه روانه بازار گردد.

"نوكيا N79 ظاهري زيبا وشكيل را با مجموعه اي از فن آوري هاي روز تلفيق كرده است و به كاربران اين امكان را ميدهد كه موضوعات مورد علاقه خود را كشف كنند يا خاق كنند وبا ساير دوستانشان به اشتراك بگذارند.اين گوشي براي كساني طراحي شده است كه علاوه بر قدرت بالاي گوشي ميخواهند از نظر ظاهر ي نيز يك گوشي جذاب داشته باشند.اين تعادل بين كاركرد گوشي وزيبائي ظاهري آن يك گام بزرگي به جلو بعد از ارائه گوشي هاي معروف N72 و N73 نوكياست" اين بخشي از سخنان آقاي استيو لويس رياست بخش GTM نوكيا در خاورميانه و شمال آفريقا بود.

نوكيا مدل N79 با جلد هاي هوشمند كه براحتي تعويض ميشوند در 5 رنگ شاد عرضه شده است:آبي روشن ،قهوه اي تيره،سبز زيتوني،سفيد و قرمز .تلفيقي از سه تا از اين رنگها همراه با اين مدل به بازار عرضه ميشود.

مجموعه عكسها ، موسيقي وسيستم ناوبري نوكيا مدل N79 همراه با HSDPA با سرعت 3.5 گيگا وWi-Fi اين امكان را به كاربر ميدهد كه به سادگي وسريع اطلاعات دريافتي خود از وب سايتها يا بلاگ را با ديگران به اشتراك بگذارد.

تكنولوژي بي نظيري كه در اين مدل گوشي بكار گرفته شده به معني دسترسي آسان كاربران به طيف وسيعي از خدمات متنوع ميباشد. شما ميتوانيد به اجتماعات آن لاين مثل Ikbis يا You Tube دسترسي داشته و يا از خدمات آن لاين نوكيا از قبيل نقشه هاي نوكيا ويا بازي هاي معروف N-Gage استفاده نمائيد.

دوربين 5 مگا پيكسلي اين مدل كه مجهز به عدسي كارل زايس ، فلاش LEDدوبله است قادر به تهيه عكسها و ويدئو شفاف با كيفيت بالا بوده وبدون نياز به كامپييوتر ميتوان عكسها را در جا اصلاح كرد.همچنين ميتوان عكسها را در مكان هاي مورد نظر در نقشه الصاق كرد.علاوه بر آن گوشي نوكيا مدل N79 داراي يك حافظه جانبي به ظرفيت 4 گيگا بايت است و شما را قادر ميسازد عكسها و آهنگهاي بيشتري را ذخيره كنيد وحتي تا 8ساعت ويدئو با كيفيت بالا را دسته بندي كرده و مستقيماً روي كامپيوتر بريزيد.روكش كشوئي اضافي كه با اين مدل ارائه ميشود محافظ خوبي براي عدسي با ارزش شما در هنگام عدم استفاده از دوربين ميباشد.

نقشه هاي نوكيا با امكان دسترسي به بيش از 15 ميليون محل مورد علاقه ، كاربران را قادر ميسازد كه مكانهاي جديدي را جستجو وكشف نمايند.سيستم A-GPS راهنماي صوتي كاربران در حال رانندگي ويا پياده روي است كه در اين مدل با مجوز سه ماهه ارائه ميگردد.

براي اطمينان از اينكه هر گوشي شايسته صاحب آن است ،مركز ذخيره سازي نوكيا آمادگي دارد كه به كاربران اين گوشي خدماتي را ارائه دهد تا گوشي آنها يك گوشي منحصر به فرد گردد.مركز ذخيره سازي نوكيا به كاربران اجازه ميدهد كه زنگ دلخواه براي گوشي خود ساخته واستفاده كنند و يا بازي هاي مورد علاقه خود را ذخيره سازي نمايند.

نوكيا مدل N85

گوشي نوكيا مدل N85 با صفحه نمايش چشمگير2.6 اينج وظاهري قشنگ و صيقل داده شده تعريفي جديد از موبايل ارائه ميدهد.اين گوشي از سيستم بازيهاي N-Gage بهره برده وداراي راديو FM بوده و مجهز به دوربين 5 مگاپيكسلي با عدسي كارل زايس ميباشد و قادر است عكسهاي گرفته شده را در مكانهاي دلخواه روي نقشه نوكيا قراردهد وهمچنين داراي مجوز سه ماهه استفاده از مكان ياب صوتي است وبا سرعت بالا به اينترنت وصل ميشود. انتظار ميرود اين گوشي در سه ماهه آخر سال 2008 با قيمت تقريبي450 يورو بدون احتساب ماليات و يارانه روانه بازار مصرف گردد.

استيو لويس رياست بخش GTM خاورميانه و آفريقاي شمالي نوكيا ضمن بيان مطالب فوق افزود "گوشي هاي زيباي كشوئي سري N نوكيا قرار است به تدريج كوچك تر و قشنگ تر شود و در عين حال مجهز به جديدترين امكانات و خدمات نوكيا شود و از هر لحاظ يك گوشي كامل باشد."

با استفاده از امكانات بالاي سيستم چند رسانه اي در گوشي نوكيا مدل N85 ،اين گوشي متعلق به نسل بعدي گوشي ها خواهد بود که شامل بازيها ،عكاسي، ناوبري وموسيقي همراه با جديدترين سيستم OVI وخدمات شخص ثالث از طريق سيستم HSDPA با ظرفيت 3.5 گيگا بايت و ارتباطات سريع ويكپارچه با بهره گيري از سيستم Wi-Fi .

اين گوشي مجهز به حداقل 10 بازي از بازي هاي رايانه اي N-Gage نوكيا ميباشد كه با صفحه نمايش تابان OLED واقعاً بازي كردن داره.وقتي كه گوشي در حالت بازي قرار ميگيرد دكمه هاي فعال در آن بازي نوراني ميشوند تا شما از بازي خود بيشتر لذت ببريد.

دوربين 5 مگاپيكسلي اين گوشي با عدسي كارل زايس و فلاش LED دوبل در هر ثانيه ميتواند 30 عكس با كيفيت بالابگيرد وهمجنين فيام برداري ويدئوئي بنمايد. سيستم A-GPS اين گوشي به شما اين امكان را ميدهد كه با كمك نقشه هاي نوكيا هر عكس را روي نقشه ودرست همان جائي كه عكاسي كرده ايد قرار دهيدو براحتي به صورت آن لاين با ديگران به اشتراك بگذاريد

اين مدل گوشي داراي 8 گيگابايت حافظه برابر با 30 ساعت موسيقي است و ما در هر كجا ميتوانيم از موسيقي دلخواه خود با كيفيت بالا لذت ببريم.شما ميتوانيد مجموعه موسيقي دلخواه خود رااز بين حدود 2.5 ميليون آهنگ موجود در سايت موزيك نوكيا ويا سايتهاي ديگر از طريق USB روي گوشي خود ذخيره كنيد.

ويا با وصل شدن به اينترنت امكان انتخاب تعداد زيادي ايستگاه راديوئي را خواهيد داشت.گوشي نوكيا مدل N85 با جك 3.5 ميليمتري قابل اتصال به هرنوع گوشي و هدفون بوده و با داشتن راديوي FM در هركجا ميتوان از موسيقي دلخواه لذت برد.

گوشي نوكيا مدل N85 با كاربردهاي متنوع وامكانات ذخيره سازي اين امكان را به كاربرانش ميدهد كه شخصاً انتخاب كنند ،چه امكاناتي را ميخواهند داشته باشند كه شامل طيف وسيعي از سرگرميهاي متنوع،وجديدترين بازي هاي رايانه اي خواهد بود وبه اين ترتيب كاربر ميتواند ادعا كند كه گوشي من تك است.

اين گوشي همراه با يك حافظه جانبي به ظرفيت 8GB است كه قادر به ذخيره سازي هرچيزي از قبيل بازي رايانه اي يا عكس وحدود 7 ساعت ويديو با سرعت 30 فريم در ثانيه ميباشد.

http://itiran.com/node/54241