منبع :‌ آی تی ایران نسخه چاپی

شرکت Essential سال گذشته، اولین گوشی خود را همراه با سیستم عامل اندروید نسخه نوگت عرضه کرد و قول داده بود به زودی نسخه اوریو را نیز برای مشتریان خود عرضه کند. نسخه  اوریو 8.0 تاکنون برای گوشیهای این شرکت ارائه نشده و به نظر می‌آید که اسنشیال قصد دارد از نسخه 8.0 به طور کلی عبور کرده و یکباره نسخه بتای 8.1 اندروید را برای کاربران عرضه کرده است.

از آنجاییکه این گوشی اولین محصولی است که به نسخه 8.1 دسترسی خواهد داشت، می‌توان تغییرات و قابلیت‌های سیستمی جدیدی را در آن مشاهده کرد. اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که گوشی اسنشیال و نسخه 8.0 بتا را روی آن نصب دارید، در بخش تنظیمات خود شاهد تغییرات زیر هستید:

با نصب آپدیت جدید اسنشیال، جزو اولین کاربرانی خواهید بود که به آخرین نسخه اندروید دسترسی دارند. در آپدیت جدید، پچ‌های امنیتی ماه فوریه و تعدادی فیکس‌های جزئی اظافه شده است. این شرکت اعلام کرده است که قابلیت‌هایی نظیر تقویم دینامیک -dynamic calendar- و  clock iconsتوسط گوشی‌های مجهز به این نسخه قابل پشتیبانی خواهند بود اما این آپدیت یکی از بزرگ‌ترین مشکلات گوشی اسنشیال را نیز برطرف می‌کند: اسنشیال در توییتی اعلام کرد که پچ آزمایشی جدیدی در این نسخه آپدیت وجود دارد که مشکل‌های مربوط به اسکرول -scrolling- کاربران که مدت‌ها نسبت به آن شکایت داشتند را تا حدودی برطرف می‌کند. این پچ به صورت بتا و آزمایشی عرضه شده و نسخه نهایی نیست اما همینکه این شرکت نسبت به نقاط ضعف محصولات خود آگاهی دارد و در صدد برطرف ساختن آن است، جای امیدواری دارد.

http://itiran.com/node/76320


موارد موضوعی مرتبط