منبع :‌ آی تی ایران نسخه چاپی

ساخت و ساز مجتمع جدید Apple Park به پایان خود نزدیک میشود. طبق تصاویر ویدیویی که اخیرا توسط Duncan Sinfield با پهپاد فیلم برداری شده، اپل سالن ‌آمفی تئاتر استیو جابز را سریعتر از دیگر قسمتها، برای مراسم رونمایی آیفون 8 که هفته دیگر برگزار می‌شود، آماده کرده است.

ویدیو Sinfield تصاویر واضح و نزدیکی از سالن آمفی تئاتر استیو جابز و همچنین ساختمان حلقه‌ای شکل اصلی این مجموعه را نشان می‌دهد که ساخت آنها تقریبا کامل شده است. سالن آمفی تئاتر، با دیوارهای شیشه‌ای 6 متری، نمونه کوچکی از ساختمان دوار اصلی است که دورتادور آن با فضای سبز احاطه شده است. اپل ادعا می‌کند که سالن آمفی تئاتر استیو جابز، بزرگ‌ترین سقف فیبر کربنی در دنیا را دارد که طول آن به 11 هزار و 200 متر مربع می‌رسد. همچنین سالن اصلی این آمفی تئاتر، جمعیتی معادل 1000 نفر را در خود جای می‌دهد.

استیو جابز، موسس و مدیرعامل فقید اپل از سال 2011 طراحی این مجموعه را پایه ریزی کرده بود و حالا این شرکت به پاس بزرگداشت جابز، این سالن را به نام وی نام گذاری کرده است. طبق اعلامیه‌ای که اپل از هفته پیش منتشر کرده، سخنرانی اصلی مراسم معرفی آیفون که قرار است روز سه شنبه 12 سپتامبر برگزار شود، در همین آمفی تئاتر انجام خواهد شد.

http://itiran.com/node/75209


موارد موضوعی مرتبط