منبع :‌ آی تی ایران نسخه چاپی

شرکت سامسونگ در نمایشگاه IFA که در تاریخ اول سپتامبر سال جاری در برلین برگزار خواهد شد از نسل جدید دستگاه‌های الکترونیکی پوشیدنی خود رونمایی می‌کند.

به گزارش وب‌سایت فون‌آرنا، این شرکت در قالب دعوتنامه‌ای که پیش روی رسانه‌ها قرارداده تلویحا برنامه‌ریزی برای رونمایی از ساعت‌های هوشمند جدید یعنی Gear S3 و Gear S3 Classic را تایید کرده است. این در حالی است که سامسونگ سال گذشته نیز در همین رویداد از ساعت‌های هوشمند Gear S2 و Gear S2 Classic رونمایی کرده بود. 

این شرکت هفته گذشته نیز عنوان تجاری را برای Gear S3 Classic در کشور کره جنوبی به ثبت رسانده بود. علاوه بر دو مدل یادشده، انتظار می‌رود نسخه لوکس Gear S3 نیز در نمایشگاه World Watch and Jewelry Show پیش روی بازدیدکنندگان قرار گیرد. 

نسل جدید ساعت‌های هوشمند سامسونگ احتمالا به سنسورهای جدید شامل ارتفاع‌سنج، فشار‌سنج، جی‌پی‌اس ادغام شده در ساعت و سرعت‌سنج مجهز خواهند شد. با بهره‌مند شدن ساعت‌های جدید از GPS، دیگر نیازی به برقراری ارتباط با گوشی‌های هوشمند به‌منظور رهگیری حرکت کاربران نخواهد بود. سنسور سرعت‌سنج نیز رهگیری فعالیت‌های بدنی افراد را به نحوی دقیق‌تر ممکن خواهد ساخت. 

 

http://itiran.com/node/72130


موارد موضوعی مرتبط