منبع :‌ آی‌تی‌ایران نسخه چاپی

شرکت هوآوی دعوتنامه ویژه‌ای را برای رویدادی که در تاریخ یکم سپتامبر در نمایشگاه IFA برلین برگزار خواهد کرد به اصحاب رسانه فرستاده است.

به گزارش وب‌سایت Gizmochina، نمایشگاه IFA محلی برای رونمایی شرکت‌ها از جدیدترین محصولات و نوآوری‌ها است و هوآوی هم قصد دارد از این فرصت به بهترین شکل ممکن استفاده کند.

منابع غیررسمی گفته‌اند این دعوتنامه برای رونمایی از یک گوشی جدید تنظیم شده است. Yu Chengdong مدیر ارشد هوآوی هم بدون اینکه توضیح خاصی در مورد محصول جدید هوآوی بدهد اعلام کرده در این رویداد محصولی فراتر از انتظارها را معرفی خواهد کرد. امری که با توجه به عملکرد مطلوب این شرکت در سال جاری و یا عرضه محصولاتی مانند Honor 8 اصلا عجیب نیست.

بر اساس خبرهای غیررسمی، هوآوی می‌خواهد زیربرند جدیدی با عنوان Nova را هم به‌طور ویژه برای بانوان ثبت و راه‌اندازی کند. بر همین اساس، گفته می‌شود Guan Xiaotong بازیگر خانم چینی هم برای سخنرانی در این رویداد دعوت شده است.

برخی هم می‌گویند Mate S2 که تصاویر آن چند روز پیش در TEANAA قرار گرفته بود، اولین گوشی از سری Nova خواهد بود. این گوشی هوشمند که ظاهری مشابه با نکسوس 6P دارد، از اسکنر تشخیص اثرانگشت در قسمت پشت گوشی هم بهره‌مند شده است.

http://itiran.com/node/72218


موارد موضوعی مرتبط