منبع :‌ آی‌تی‌ایران نسخه چاپی

«ایوان بلاس» نویسنده معروف وبسایت VentureBeat شب گذشته در توییت جدید خود اعلام کرد گلکسی اس9 و اس9 پلاس شرکت سامسونگ قرار است ژانویه سال آینده در مراسم CES 2018 شهر لاس‌ وگاس آمریکا رونمایی شوند. این تاریخ کمی زودتر از آن چیزی است که کارشناسان و طرفداران از شرکت سامسونگ برای معرفی پرچمدار جدید انتظار داشتند. هنوز مشخص نیست که سامسونگ در این رخداد چه محصولاتی را قصد دارد رونمایی کند.

طبق گفته‌های ایوان بلاس، سال 2018 برای شرکت سامسونگ خیلی شگفت‌ انگیز نخواهد بود چراکه پرچمداران جدید این شرکت یعنی اس9 و اس9 پلاس تقریبا مشابه پرچمداران فعلی این شرکت خواهند بود. گفته می‌شود اس9 و اس9 پلاس به همان صفحه نمایشگرهای 5.8 و 6.2 سوپر آمولد که در مدل‌های فعلی اس8 و اس8 پلاس مشاهده می‌شوند، بهره خواهند برد.

با اینکه گفته می‌شود این پرچمداران جدید به پرچمداران 2017 شباهت زیادی دارند، اما انتظار می‌رود سامسونگ در هر یک از این مدل‌های جدید یک سری ویژگی‌های به‌خصوص را به‌کار بگیرد. طبق ادعای برخی از منابع، اس9 پلاس از رم بیشتری نسبت به اس9 بهره می‌برد و همچنین به دوربین پشتی دوتایی مجهز خواهد بود.

همچنین قرار است هردو مدل به حافظه داخلی 64 گیگابایتی، درگاه رم میکرواس‌دی و جک 3.5 میلی‌متری هدفون مجهز باشند. با اینکه دوربین های به کارگرفته در دو مدل با یکدیگر تفاوت‌ دارند، اما سنسور اثر انگشت در زیر آنها و در پشت دستگاه جای خواهد گرفت. این مسئله دسترسی به سنسور اثر انگشت را در مقایسه با مدل‌های فعلی خیلی آسان‌تر خواهد کرد. علاوه بر این ویژگی‌ها، گفته میشود که سامسونگ به‌دنبال استفاده از اسپیکرهای استریو AKG در این دو مدل جدید است.

http://itiran.com/node/75829


موارد موضوعی مرتبط