منبع :‌ آی تی ایران نسخه چاپی

مشخصات گوشی هوشمند جدید گوگل یعنی Pixel XL که البته در حال حاضر با نام Marlin مراحل توسعه و آماده‌سازی را پشت‌سر می‌گذارد در نرم‌افزار بنچمارک Geekbench منتشر شده است.

به گزارش وب‌سایت Ubergizmo، بر اساس این اطلاعات، پیکسل ایکس‌ال گوگل به تراشه اسنپ‌دارگون 820 شرکت کوالکام و 4 گیگابایت رم تجهیز خواهد شد. اگرچه جزئیات بیشتری در خصوص این محصول در دست نیست اما به‌نظر می‌رسد اندروید 7.0 نوگت از همان آغاز عرضه روی این محصول نصب شده باشد. پیش از این وب‌سایت‌های مختلف هم مشخصات مشابهی را برای گوشی جدید گوگل پیش‌بینی کرده بودند. این خبر در حالی منتشر شده که به‌نظر می‌رسد استفاده از تراشه اسنپ‌دراگون 820 در کنار 4 گیگابایت رم، به یک استاندارد مشخص و تعریف شده در میان پرچمداران اندرویدی حال حاضر بازار تبدیل شده است. 

همان‌طور که پیش از این گفتیم، گوشی‌های جدید شرکت گوگل این‌بار با برند پیکسل پیش روی کاربران قرار خواهند گرفت و خبری از برند نکسوس نخواهد بود. گوگل پیش از این هم از برند پیکسل برای تبلت‌ها و کروم‌بوک‌های خود استفاده کرده بود. آن‌طور که از شواهد امر پیداست، در تاریخ 4 اکتبر شاهد رونمایی از این گوشی جدید خواهیم بود. 

http://itiran.com/node/72372


موارد موضوعی مرتبط