منبع :‌ آی‌تی‌ایران نسخه چاپی

آنر یکی از زیربرندهای هوآوی است که اخیرا در کشور ما هم طرفداران زیادی پیدا کرده است. دقایقی پیش تصاویری از پرچمدار جدید این کمپانی به بیرون درز کرد که نشان می‌دهد تغییرات قابل توجهی را نسبت به آنر 9 داشته است. تصویری که در پایین می‌بینید نشان می‌دهد این موبایل به دوربین دوگانه با گشادگی دیافراگم f/1.6 مجهز است که می‌تواند در عکاسی با نور کم بسیار مفید باشد، البته کنار دوربین آنر 10 یک فلاش چهارگانه هم قرار دارد که کار عکاسی در تاریکی را راحت‌تر می‌کند.

آنر 10

یکی دیگر از نکات قابل توجه آنر 10 رنگ خاص بدنه آن است که زیر نورهای مختلف رنگ آن تغییر می‌کند. آنر برای پرچمدار جدید خود یک رنگ خاص را نمایش داده است. همانطور که در تصویر پایین می‌بینید رنگ موبایل با توجه به عوامل محیطی مانند گرما تغییر می‌کند. قسمتی که در دست قرار دارد به سمت قرمز متمایل شده و قسمتی که خارج از دست است به سمت آبی میل کرده است.

آنر 10 قرار است سی‌ام فروردین رونمایی شود. شایعات خبر از یک صفحه‌نمایش 5.8 اینچی و پردازنده کایرین 970 می‌دهد. همچنین احتمال می‌رود آنر 10 دوربینی دقیقا مشابه هوآوی پی 20 داشته باشد. همانطور که می‌دانیم هوآوی پی 20 یک لنز 12 و یک لنز 20 مگاپیکسلی با کیفیت بسیار بالا دارد. برای خواندن مهمترین اخبار تکنولوژی با آی‌تی‌ایران همراه باشید.

http://itiran.com/node/76607


موارد موضوعی مرتبط